Навчально-методичний центр з охорони праці та фахової освіти здійснив дистанційне навчання з питань охорони праці у ТОВ “Геозем-Макарів”.

Навчання з питань охорони праці згідно вимог статті 18 Закону України «Про охорону праці», НПАОП 0.00-4.12-05 «Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», проводили викладачі кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві НУБіП України, які мають профільну освіту і практичний досвід організаційної роботи у сфері охорони праці та успішно пройшли навчання і перевірку знань у Головному навчально-методичному центрі Державної служби України з питань праці.

Після проведених лекцій усі слухачі додатково отримали навчальні матеріали курсу «Загальні питання охорони праці» та активно готувались до перевірки знань Комісією з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб Держпраці України. Бажаючі пройти таке навчання, отримали поглиблені знання та навички з охорони праці, а також відповідне посвідчення.

Михайло Мотрич, завідувач навчально-методичного центру з охорони праці та фахової освіти